GTA 6 powstaje, więc Take-Two notuje duży wzrost na giełdzie. Wkrótce możemy otrzymać pierwsze szczegóły

Gry
1655V
GTA 6 Grand Theft Auto 6
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2022, 19:54

Rockstar potwierdziło dzisiaj prace nad nową częścią Grand Theft Auto i choć w samej wiadomości brakuje wielu oczekiwanych szczegółów, to jednak akcjonariusze właśnie na to czekali. Take-Two notuje znakomity dzień na giełdzie.

Dość niespodziewanie Rockstar potwierdził dzisiaj datę premiery next-genowej wersji GTA 5 oraz ujawnił prace nad GTA 6. W przypadku nowego Grand Theft Auto nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów, ale to w zasadzie wystarczyło. Take-Two notuje bardzo dobry dzień na giełdzie i już teraz cena akcji wydawcy zanotowała wzrost na poziomie 6,14%.

temp_name

Gracze dziwią się, że Rockstar zdecydowało się w taki sposób zapowiedzieć kolejną część serii Grand Theft Auto, ale warto zwrócić uwagę na ważną datę – 7 lutego Take-Two przedstawi wyniki finansowe za ostatni kwartał i korporacja może wykorzystać dzisiejsze ujawnienie pozycji do poprawienia swojej sytuacji na giełdzie.

Korporacja na początku przyszłego tygodnia może również rzucić kilkoma pierwszymi konkretami dotyczącymi produkcji, które ponownie poprawią notowania Take-Two i sprawią, że wydawca serii Grand Theft Auto poprawi swoje wyniki.

Źródło: Własne

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper