The Boys Presents: Diabolical zaskakuje. Zwiastun pokazuje pierwszy spin-off

Filmy i seriale
2052V
The Boys Presents: Diabolical
Wojciech Gruszczyk | 02.02, 17:26

Amazon ma w garści kilka ciekawych IP i bez wątpienia „The Boys” zalicza się do grona najlepszych produkcji przygotowanych na zlecenie korporacji. Firma chce wykorzystać siłę tej marki i już w marcu zadebiutuje „The Boys Presents: Diabolical”.

O animowanym spin-offie „The Boys” informowaliśmy już kilka tygodni temu, ale teraz Amazon zdecydował się na publikację dłuższego materiału. To nadal nie jest pełny trailer, jednak jak widać twórcy mogą w kilku momentach poważnie zaskoczyć.

„The Boys Presents: Diabolical” to pierwsza z produkcji, która ma rozszerzyć serię i zapewnić widzom nowe historie – w końcu główna opowieść cieszy się wielkim zainteresowaniem, więc fani na pewno zdecydują się spojrzeć na kolejne projekty.

Premiera „The Boys Presents: Diabolical” odbędzie się już 3 marca i Amazon podkreśla, że produkcja będzie dostępna wyłącznie na Prime Video. Widzowie mogą liczyć na osiem odcinków, które zostały „osadzone w uniwersum The Boys”.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ już za kilka miesięcy zadebiutuje trzeci sezon „The Boys” i ostatnio mogliśmy spojrzeć na pierwszą zajawkę produkcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper