The Boys – 3. sezon ma datę premiery! Amazon przypadkowo opublikował zwiastun [Aktualizacja #1]

Filmy/seriale
3357V
The Boys – 3. sezon ma datę premiery! Amazon przypadkowo opublikował zwiastun [Aktualizacja #1]
Wojciech Gruszczyk | 07.01.2022, 17:04

„The Boys” powrócą już za kilka miesięcy. Jeden z oddziałów Amazonu przez przypadek opublikował krótki zwiastun, który potwierdza dokładną datę premiery 3. sezonu historii o bardzo nietypowych superbohaterach. Fani mogą zacierać rączki.

„The Boys” to bez wątpienia jeden z największych sukcesów Amazonu. Serial cieszy się gigantyczną popularnością i widzowie od dawna czekają na konkrety dotyczące kolejnych epizodów. Mogliśmy mieć pewność, że 3. sezon zadebiutuje w 2022 roku, ale okazuje się, że przez przypadek poznaliśmy datę premiery.

Hiszpański oddział Amazon Prime Video opublikował materiał wideo, który potwierdza, że 3. sezon „The Boys” zadebiutuje już 3 czerwca.

„WRESZCIE JEST! Premiera 3 sezonu #TheBoys odbędzie się 3 czerwca 2022 roku.

Wiadomość została opublikowana przez Amazon Prime Video w Hiszpanii”.

Na oficjalną informację opublikowaną przez główny oddział Amazonu nie powinniśmy długo czekać. Warto jednak na pewno zwrócić uwagę, że korporacja szykuje się na naprawdę ciekawe miesiące, ponieważ w 2022 roku Prime Video przedstawi także pierwszy sezon „Władcy Pierścieni”.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Jak pokochałam gangstera”, „Benedetta” i „Sing 2”.

[Aktualizacja #1]

Amazon szybko reaguje i potwierdza datę premiery:

Źródło: https://bloody-disgusting.com/tv/3698195/boys-amazons-ultraviolent-superhero-series-returns-third-season-june-3-2022-video/

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper