The Boys Presents: Diabolical na pierwszym zwiastunie. Amazon rozwija IP i przygotowuje animację

Filmy i seriale
1330V
The Boys Presents Diabolical
Wojciech Gruszczyk | 18.01, 18:51

Już w marcu Amazon zaproponuje widzom spin-off serii „The Boys”. Teraz jednak nie otrzymamy produkcji z aktorami, ponieważ właśnie zaprezentowano zwiastun oraz potwierdzono datę premiery „The Boys Presents: Diabolical”.

„The Boys” to jeden z hitów Amazonu, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się spin-offów, które pozwolą widzom Amazon Prime Video zapoznać się z nowymi przygodami superbohaterów. Dzisiaj możemy potwierdzić, że „The Boys Presents: Diabolical” zadebiutuje już 4 marca.

Korporacja w tym wypadku zapewni wszystkie osiem odcinków serialu animowanego w dniu premiery i każdy będzie trwał od 12 do 14 minut. Według Amazonu – produkcja ujawni „nieodkryte historie w uniwersum The Boys”.

W pierwszym materiale możemy zobaczyć Laser Baby – jak sama nazwa wskazuje jest to dziecko strzelające z oczu laserem. Dziewczynka już za młodu odkryje swój talent i wykorzysta go przeciwko rywalom.

Warto jednocześnie przypomnieć, że „The Boys” powrócą już 3 czerwca, a w ostatnich dniach mogliśmy spojrzeć na pierwszy materiał, który potwierdził datę premiery.

Źródło: Thewrap

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych