Diuna zmierza do HBO GO. Znamy datę premiery

Filmy i seriale
9019V
Diuna
Iza Łęcka | 31.01, 12:07

Już za kilka tygodni widzowie HBO i HBO GO będą mogli zobaczyć w domowym zaciszu najnowszy film Denisa Villeneuve'a. Niezwykle dobrze przyjęta przez recenzentów „Diuna” zmierza na platformę SVOD oraz kanały stacji. Kiedy możemy spodziewać się debiutu? Sprawdźmy.

„Diuna” jest niezaprzeczalnie jedną z najważniejszych premier ubiegłego roku. Widowisko prezentujące epicką przygodę, w którym zagrali Timothée Chalamet, Zendaya, Oscar Isaac, Javier Bardem, Rebecca Ferguson oraz Jason Momoa, trafiło już na fizyczne nośniki, jednakże premiera na platformie HBO budziła spore zaciekawienie wśród odbiorców.

Nie potwierdziły się spekulacje dotyczące debiutu filmu na SVOD w pierwszych tygodniach 2022 roku, jednakże wszyscy ci, którzy ominęli kinowy seans, nie będą musieli zbyt długo czekać na ekranizację powieści Franka Herberta. „Diuna” trafi na HBO i HBO GO już 13 marca – trudno jednak powiedzieć, czy w tym czasie na polskim rynku będzie jeszcze jeszcze HBO GO czy już HBO Max. Plotki głoszą, że nowa usługa wystartuje w kolejnych krajach właśnie na początku marca.

Może „Diuna” będzie jedną z atrakcji przygotowanych na debiut HBO Max w Polsce? Na pewno wielu widzów zainteresowałoby się serwisem, mając możliwość zobaczenia ubiegłorocznego hitu Denisa Villeneuve'a. W zeszłym roku produkcja zebrała średnią na poziomie 74% (Metacritic) oraz została polecona przez 85% krytyków serwisu Rotten Tomatoes. Pamiętajmy jednak, że to początek nowej serii, a kontynuacja została już zapowiedziana. Film ukaże się w październiku 2023 roku.

Źródło: Filmożercy

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper