HBO Max z szybką premierą w Polsce? Znamy potencjalną datę debiutu usługi

Filmy/seriale
4142V
HBO Max z szybką premierą w Polsce? Znamy potencjalną datę debiutu usługi
Iza Łęcka | 14.01.2022, 09:05

Zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami HBO Max zawita w Polsce w 2022 roku, jednak nie znamy oficjalnego terminu wydarzenia. Jeśli ostatnia wiadomość okaże się prawdziwa, widzowie z naszego kraju już wkrótce skorzystają z ulepszonego SVOD.

HBO Max to nowa propozycja WarnerMedia, która na wielu rynkach zastępuje HBO GO. W 2022 roku Amerykanie mają znacznie zwiększyć zasięg serwisu, który wystartuje w aż 27 europejskich krajach. Choć przedsiębiorstwo wstrzymuje się przed wskazaniem konkretnej premiery dla naszego regionu, według najnowszych plotek start ulepszonego SVOD odbędzie się na początku roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Temat przybliża słowacki serwis Zive – jak wskazują redaktorzy 22 lutego 2022 roku odbędzie się premiera HBO Max na Słowacji oraz prawdopodobnie w „innych krajach z naszego regionu”, czyli możliwe, że również w Polsce. Disney i WarnerMedia, oferując swoje usługi na nowych obszarach, zawsze rozbudowują zasięg o kilka krajów.

Filip Maxa z redakcji Zive otrzymał wiadomość od lokalnych operatorów – nowa platforma odznaczać się będzie najwyższą jakością, czyli wsparciem 4K oraz aplikacją posiadającą szereg rozbudowanych funkcji, która będzie się znacząco różnić od poprzedniego programu. Dziennikarz informuje, że wszystkie procesy uruchomienia serwisu są zaplanowane we wskazanym terminie i „nie oczekuje się dalszych opóźnień”. HBO Max zastąpi HBO GO, zachowując pierwotną cenę, jednakże nowi klienci będą kuszeni doskonałą ofertą, która ma sprawić, że będą chcieli na dłużej pozostać z HBO. Szczególnie opłacalne mogą okazać się roczne subskrypcje objęte rabatem.

Warto przypomnieć, że zgodnie z ubiegłorocznymi przeciekami w Polsce już na początku 2022 roku możliwe jest udostępnienie w SVOD takich widowisk jak między innymi „Matrix Zmartwychwstania” oraz „Diuna”. Filmy wzbogaciły już bibliotekę HBO Max, jednakże nie znalazły się w katalogu HBO GO.

Źródło: https://zive.aktuality.sk/clanok/lrmxgn6/hbo-max-pride-na-slovensko-buduci-mesiac-vieme-presny-den-a-detaily/ - Żbiku, dziękujemy za podesłanie linka!

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper