Dune 2 oficjalnie! Nadciąga kontynuacja epickiej historii

Filmy/seriale
3233V
Dune 2 oficjalnie! Nadciąga kontynuacja epickiej historii
Wojciech Gruszczyk | 26.10.2021, 20:07

Nie musieliśmy długo czekać, Legendary właśnie potwierdziło prace nad „Dune 2”. Wytwórnia dała zielone światło, więc możemy liczyć, że ta epicka opowieść będzie kontynuowana. Szykujcie się na kolejną przygodę.

„Dune” zbiera bardzo dobre opinie od krytyków oraz widzów, jednak w aktualnych czasach tylko dobry wynik w box office oraz VOD może zapewnić produkcji życie. Warner Bros. i Legendary najwidoczniej nie narzekają, ponieważ właśnie potwierdzono prace nad „Dune 2”.

To tylko początek... Dziękujmy tym, którzy do tej pory doświadczyli Dune i tych, którzy zapoznają się [z filmem] w nadchodzących dniach i tygodniach. Cieszymy się, że możemy kontynuować podróż!

Według najnowszych informacji, „Dune 2” ma trafić do kin 20 października 2023 roku, więc pewnie w następnych miesiącach rozpocznie się praca na planie, by następnie twórcy mogli zająć się post-produkcją. Jest to naprawdę znakomita wiadomość dla widzów, którzy uwierzyli w wizję Denisa Villeneuve'a i chcą znacznie więcej. Jak wiadomo akcja tegorocznej produkcji kończy się w dość zaskakujący sposób i pod względem budowy ten film to dopiero początek.

Zapraszamy na naszą recenzję „Dune”, a zarazem na tekst Dawida, w którym dziennikarz wspomina o fenomenie literackim powieści Franka Herberta.

Źródło: Twitter: Legendary

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper