Sifu na nowym zwiastunie! Materiał skupia się na muzyce w nadchodzącej produkcji

News
952V
Sifu
Kajetan Węsierski | 29.01, 11:30

Sifu to jedna z tych gier, których osobiście najbardziej wyczekuję w lutym. Choć pojawią się takie tuzy, jak na przykład Horizon Forbidden West czy Dying Light 2 Stay Human, to osobiście naprawdę brakuje mi od jakiegoś czasu porządnej bijatyki właśnie w takich klimatach. Wierzę, że twórcy dowiozą udany projekt, a prezentowane dotychczas zwiastuny zdają się odpowiadać na moje obawy - za każdym razem dostajemy naprawdę miodne materiały.

Najnowszy jest natomiast nieco inny od pozostałych. Skupia się bowiem na muzyce i ma być dowodem tego, iż to dźwięk będzie w grze głównym motywem budującym klimat i nastrój. W opublikowanym zwiastunie możemy usłyszeć kilku członków ekipy deweloperskiej, którzy rozwodzą się na temat tego, jak poszukiwali odpowiedniej osoby i w jaki sposób udało im się wreszcie znaleźć mężczyznę imieniem Howie Lee, który okazał się idealnym wyborem.

Z materiału dowiadujemy się, iż artysta pochodzący z Pekinu nigdy wcześniej nie był związany z pracami przy grach wideo, ale gdy tylko Lucas Rousselot, główny dźwiękowiec Sifu, usłyszał jego najnowszy album, wiedział, że będzie to strzał w dziesiątkę. Koniecznie sprawdźcie poniższe wideo, albowiem daje naprawdę interesujący wgląd w powstawanie muzyki do wyczekiwanego tytułu, a przy tym oferuje kilka scen, które nie były nigdy wcześniej prezentowane. Sprawdźcie sami!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych