Ghost Recon: Frontline to podobno w wielu miejscach „kopia” Call of Duty Warzone. Ubisoft testuje grę

News
1292V
Ghost Recon Frontline
Wojciech Gruszczyk | 28.01, 20:02

W październiku ubiegłego roku zapowiedziano Ghost Recon: Frontline, ale dotychczas nie otrzymaliśmy wielu informacji oraz materiałów z gry. Pojawiły się jednak pierwsze przecieki, które sugerują, że Ubisoft zamierza wykorzystać wielką popularność Call of Duty: Warzone.

Pokaz Ghost Recon: Frontline wywołał mieszane opinie, więc Ubisoft musiał szybko się tłumaczyć zapewniając jednocześnie, że gra nie zaoferuje elementów pay-2-win. Twórcy następnie opóźnili zapowiedziane w dniu prezentacji testy, ale pierwsi gracze już otrzymali dostęp do strzelanki. Jak się jednak okazuje – wstępne informacje nie są zbyt pozytywne.

Tom Henderson otrzymał wiadomość od testerów, którzy potwierdzają, że Ghost Recon: Frontline w wielu miejscach przypomina Call of Duty: Warzone i produkcja w żadnym stopniu nie jest innowacyjna.

„Pierwsze doniesienia sugerują, że Ghost Recon: Frontline Closed BETA jest w wielu miejscach kopią Warzone.

Podobne animacje, podobne dźwięki, itp. 

Nic innowacyjnego”

Ubisoft ma w rękach znakomite IP, ale jeśli przecieki zostaną potwierdzone, to po prostu chce je wykorzystać, by zapewnić graczom kopię znanej produkcji Activision. Call of Duty Warzone wciąż cieszy się dużą popularnością i choć część graczy narzeka na ostatnie zmiany, to jednak na serwerach wciąż nie brakuje fanów, którzy chętnie wpadają na mapę i biorą udział w następnych pojedynkach.

Źródło: Tom Henderson

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych