Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2021 19:23
Ghost Recon Frontline
3008V

Ghost Recon Frontline oficjalnie! Ubisoft zaprezentował nową grę

Jeszcze kilka godzin temu był to wyłącznie przeciek, ale właśnie zaprezentowano Ghost Recon Frontline. Za grę odpowiada Ubisoft Bucharest, czyli zespół z Rumunii. Twórcy rozwijają produkcję od trzech lat.

Ghost Recon Frontline powraca do korzeni serii. Jest to pierwszoosobowy shooter, w którym na jednej mapie zmierzy się ponad 100 graczy. Ubisoft Bucharest rozwija produkcję od trzech lat, by zapewnić fanom znane doświadczenie.

W Ghost Recon Frontline będziemy tworzyć trzyosobowe zespoły i po wybraniu kontraktu wpadniemy na mapę – naszym zadaniem będzie wypełnić misję, ale z tym samym wyzwaniem zmierzą się inne formacje. Po wypełnieniu wyzwania zespół musi udać się do punktu zbiorczego, by zakończyć zadanie.

Gra została umiejscowiona na gigantycznym terenie, jednak zainteresowani mogą liczyć wyłącznie na rozgrywkę PVP. Ghost Recon Frontline będzie dostępny w modelu biznesowym free-2-play:

„Tom Clancy’s Ghost Recon® Frontline to dostępna w modelu free-to-play wieloosobowa taktyczna gra akcji PvP osadzona w sławnym uniwersum Ghost Recon. Dzięki swojemu zaawansowanemu systemowi klas i dużemu wyborowi taktycznych narzędzi wsparcia zapewnia całkowitą swobodę w zastosowaniu strategii. Zwyciężyć każdą walkę i przechytrzyć wrogie drużyny można na wiele różnych sposobów”.

Już wkrótce odbędą się testy na PC, a w przyszłości Ubisoft przestawi wszystkie platformy, ale pozycja wyląduje także na konsolach dwóch generacji. Test rozpoczną się już 14 października.

Tak prezentują się szczegóły Ghost Recon Frontline:

  • NIESKRĘPOWANA SWOBODA TAKTYCZNA - Przełączaj się między zleceniobiorcami nawet w ogniu walki. Wpływaj na przebieg bitwy, wzywając posiłki taktyczne, takie jak śmiercionośne automatyczne wieżyczki, drony z zasłoną dymną czy potężne barykady. Zawsze jest więcej niż jeden sposób na zwycięstwo i tylko od ciebie zależy, jaką strategię zastosujesz.
  • DRUŻYNY TWORZONE NA PODSTAWIE KLAS - Wraz z innymi graczami z całego świata stwórz drużynę doskonałą, wykorzystując złożony i istotny dla rozgrywki system klas. Ciesz się stworzoną na twoją miarę rozgrywką i wykorzystuj w terenie swoje własne strategie taktyczne.
  • ROZLEGŁE POLE BITWY - Odkryj Drakemoor Island, otwarty świat pełen zróżnicowanych biomów, w którym rozgrywa się konflikt Ghost Recon Frontline. Znajdziesz tam szereg rozpoznawalnych miejsc, zróżnicowane krajobrazy od wysokich gór po bezlitosne pustynie oraz stale zmieniające się warunki pogodowe. Drakemoor Island wymaga doskonałych umiejętności adaptacji.

Ghost Recon Frontline to w zasadzie free-2-play Battle Royale... Jak widać Ubisoft chce znacząco rozwijać swój katalog pozycji F2P.

Zapowiedziano także Ghost Recon Breakpoint Operacja Motherland – dodatek zostanie zaproponowany graczom na początku listopada. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Źródło: www.ubisoft.com/pl-pl/game/ghost-recon/frontline

Tagi: ghost recon Ghost Recon Frontline Ubisoft