Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2021 17:18
Ghost Recon Frontline
1416V

Testy Ghost Recon Frontline zaliczają opóźnienie. Gracze proponują: anulujcie grę

Ghost Recon Frontline to jedna z najnowszych zapowiedzi Ubisoftu, która jednak nie cieszy się wielkim poparciem społeczności. Twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry, ale wielu fanów ma dla deweloperów inną propozycję.

Ghost Recon Frontline zostało zapowiedziane na początku miesiąca i choć deweloperzy przekonują, że tytuł dostępny w modelu biznesowym free-2-play nie będzie posiadał elementów pay-2-win, to jednak gra zbiera bardzo negatywne komentarze.

Jutro miały rozpocząć się testy Ghost Recon Frontline w Europie, ale twórcy właśnie potwierdzili, że potrzebują więcej czasu, by zapewnić graczom najlepsze doświadczenie i szczegóły zamkniętej bety zostaną ujawnione wkrótce.

Jak się jednak okazuje, komentarze wielu graczy są dość niepokojące. Fani marki mówią wprost – anulujcie produkcję, ponieważ nie jest to prawdziwy Ghost Recon:

Jak wiadomo Ubisoft szykuje szereg darmowych pozycji, które mają być oparte o mniejsze płatności, jednak możemy mieć pewność, że w przypadku Ghost Recon Frontline zainteresowani liczyli na bardziej klasyczne doświadczenie.

Źródło: Twitter: GRFrontline

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon Frontline Ubisoft