Evil Dead: The Game zalicza opóźnienie. Twórcy chcą zapewnić jak najlepsze wrażenia

News
1050V
Evil Dead The Game
Wojciech Gruszczyk | 28.01, 18:44

Nie możemy liczyć na szybką premierę Evil Dead: The Game. Deweloperzy odpowiedzialni za grę potwierdzili, że potrzebują więcej czasu, by dopracować pozycję i zapewnić społeczności najwyższą jakość. 

W 2020 roku zapowiedziano Evil Dead: The Game i produkcja miała zadebiutować pod koniec 2021 roku. Twórcy już raz opóźnili premierę i właśnie otrzymaliśmy kolejną informacje dotyczącą przełożenia premiery. Studio nie zaoferuje gry w najbliższych tygodniach, ponieważ propozycja zostanie zaoferowana szerokiej publice dopiero 13 maja.

„Hej fani Evil Dead! 

Gdy postanowiliśmy stworzyć zupełnie nową grę godną serii Evil Dead, wiedzieliśmy, że musi być odjazdowa jak diabli. Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, Evil Dead: The Game zadebiutuje 13 maja 2022 roku”.

Możemy podejrzewać, że deweloperzy spojrzeli w kalendarz i zdecydowali się nie oferować przygody w czasie, gdy na rynku zadebiutuje wiele mocnych produkcji. Evil Dead: The Game ma zapewnić ciekawą rozgrywkę dla fanów sieciowej zabawy, a nawet w grze znajdzie się zawartość dla singlistów, jednak wrzucenie pozycji w lutym nie byłoby rozsądne.

Aktualnie w maju mają zadebiutować: Two Point Campus (17.05), Vampire: The Masquerade – Swansong (19.05), Sons of the Forest (20.05) oraz Forspoken (24.05).

Źródło: EvilDeadTheGame

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych