Panele do PS5 dostępne na Amazonie. Gracze z Polski mogą odświeżyć wygląd PlayStation 5

News
2536V
PS5 Cosmic Red
Wojciech Gruszczyk | 28.01, 16:59

Sony nie zaoferuje paneli do PS5 graczom z całej Europy w tym samym czasie, ale hiszpański Amazon zaproponował klientom części w dwóch kolorach. Zainteresowani mogą zamówić obudowy za ponad 275 zł. 

Po wielu miesiącach oczekiwania, Sony w końcu zaprezentowało wymienne panele do PlayStation 5, ale dość niespodziewanie producent nie zdecydował się na jednoczesną premierę w całej Europie. Hiszpanie znaleźli się w gronie krajów, które otrzymały dostęp do oczekiwanych części, więc gracze mogą zamawiać produkty na między innymi Amazonie.

Aktualnie zainteresowani zamówią obudowy w dwóch kolorach (Midnight Black i Comic Red) i sprzęt z wysyłką jest dostępny za 275,24 zł. Już wcześniej pojawiły się mieszane opinie dotyczące ceny paneli do PS5, jednak mogliśmy się spodziewać, że oficjalne części nie będą należeć do najtańszych. 

Zachęcam do spojrzenia na materiał przygotowany przez brytyjski oddział PlayStation, na którym możemy zobaczyć, jak dokładnie prezentuje się PS5 w nowych kolorach.

Zamierzacie w przyszłości zmienić kolor PlayStation 5? Ja szczerze mówiąc już się przyzwyczaiłem do białego sprzętu, ale wersja Cosmic Red wygląda ciekawie. 

Źródło: lowcygier

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych