PS5 z oficjalnymi panelami – Sony pokazuje proces wymiany obudowy

News
5069V
PlayStation Cover
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 16:42

Sony zachęca graczy do zainteresowania się oficjalnymi panelami do PlayStation 5. Urządzenia zmierzają na rynek, więc Ash Millman z PlayStation Access zaprezentowała proces wymiany części i zarazem pozwala sprawdzić, jak w rzeczywistości wyglądają produkty Sony.

Sony bardzo długo czekało z prezentacją oficjalnych paneli do PS5, ale w połowie grudnia zobaczyliśmy zwiastun części. Firma zdecydowała się na przygotowanie elementów w pięciu kolorach, ale mieszkańcy Polski muszą zaczekać na premierę, ponieważ na dobry początek korporacja chce sprzedawać produkty w innych krajach.

Ash Millman z brytyjskiego PlayStation otrzymała szansę zaprezentowania dwóch coverów i materiał ma pokazać prosty proces wymiany odsłon. Jak wiadomo Sony zadbało, by gracze w tym wypadku nie musieli się męczyć. Trudno nie zgodzić się z prezenterką PlayStation Access, która wspomina, że najtrudniejszy jest wybór odpowiedniej wersji.

Sony aktualnie sprzedaje czarną i czerwoną obudowę w Wielkiej Brytanii, ale jeszcze w 2022 roku na rynku pojawią się trzy dodatkowe kolory – różowy, niebieski i fioletowy.

Firma nie potwierdziła, kiedy panele będą dostępne na całym świecie.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (160)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych