PS5 z oficjalnymi panelami! Sony zaprezentowało elementy

News
6128V
PS5 z oficjalnymi panelami! Sony zaprezentowało elementy
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 14:04

W końcu! Sony właśnie zaprezentowało kolorowe panele do PlayStation 5. Gracze mogą kupić specjalne części, które znacząco zmienią wygląd PS5. Firma na dobry początek stawia na pięć różnych wersji. Sprawdźcie szczegóły.

Koniec wyczekiwania na ruch PlayStation. Sony właśnie ujawniło oficjalne panele zmieniające wygląd PS5 – gracze na dobry początek będą mogli kupić elementy w pięciu kolorach:

  • Midnight Black,
  • Cosmic Red,
  • Nova Pink,
  • Starlight Blue,
  • Galactic Purple.

Oczekiwane od miesięcy elementy zostaną zaoferowane graczom już na początku 2022 roku (styczeń), ale niestety mieszkańcy Polski muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nasz kraj nie znajduje się na pierwszej liście miejsc, w których łatwo kupimy nakładki:

„Nakładki na konsolę PS5 w kolorach Midnight Black i Cosmic Red będą dostępne od stycznia 2022 roku u sprzedawców detalicznych w następujących miejscach: USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Chiny, Tajwan, Hong Kong, Singapur, Malezja, Tajlandia, Indonezja, Wietnam, Korea i Filipiny. Nakładki na konsolę PS5 w kolorach Nova Pink, Galactic Purple i Starlight Blue również pojawią się w tych miejscach w pierwszej połowie 2022 roku. W ciągu roku planujemy wprowadzić osłony na konsolę PS5 na dodatkowe terytoria, o czym będziemy informować w miarę ich udostępniania”

Producent pokazał, jak wyglądają się zestawy i trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo efektownie. Firma podkreśla, że wymiana elementów będzie łatwa, ale aktualnie nie poznaliśmy ostatecznej ceny. Przypomnijmy, że swego czasu japońska korporacja reagowała na wszelkie nieoficjalne propozycje od innych firm - Dbrand po wystosowaniu wiadomości ze strony prawników PlayStation zdecydowało się wycofać produkt z oferty.

Panele zostały wycenione na 54,99 dolarów, lecz jeszcze nie poznaliśmy oficjalnej, polskiej ceny.

PlayStation 5- nowe kolory - 1

PlayStation 5- nowe kolory - 2

PlayStation 5- nowe kolory - 3

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/12/13/new-dualsense-wireless-controller-colors-arrive-next-month-followed-by-new-ps5-console-covers/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych