PS Plus Spartacus coraz bliżej? Gracz dostrzegł pewną intrygującą zmianę

Plotka
5913V
Spartacus
Iza Łęcka | 28.01, 11:09

Gry, które zawitają do katalogu PS Plus w lutym nie wywołały zbyt przychylnych reakcji wielu graczy. Część społeczności PlayStation w mało ciekawej ofercie upatruje jednak poszlak dotyczących wprowadzenia nowej wersji abonamentu. Po raz pierwszy od wielu miesięcy zmieniono adnotację na oficjalnej grafice.

Pierwsze spekulacje dotyczące odpowiedzi Sony na Xbox Game Pass pojawiły się już w zeszłym roku, a od kilku tygodni przybierają na sile i są uzupełniane kolejnymi raportami dziennikarskimi. Usługa rzekomo zatytułowana PlayStation Spartacus lub PlayStation Plus Spartacus prawdopodobnie zapewni dostęp do wielu zróżnicowanych produkcji. Zgodnie z ostatnimi plotkami, japoński producent mógłby zaproponować abonament podzielony na trzy progi.

Użytkownik Resetery o pseudonimie TheBrokenMan dostrzegł interesującą modyfikację – zawsze w oficjalnych grafikach Sony poświęconych nowym tytułom informowano o ofercie dostępnej „dla członków PlayStation Plus”, tymczasem w lutym wprowadzono zmianę. Na materiale pojawiła się adnotacja: „Dostępne w tym miesiącu bez dodatkowych kosztów”.

Japończycy regularnie promowali ofertę „PlayStation Plus”, jednakże w kolejnym miesiącu zrezygnowano z uwzględnienia nazwy abonamentu. Gracz sądzi, że przedsiębiorstwo może szykować się do zmiany oficjalnej usługi, więc już nie informuje o PS Plus, by w lutym (gdy rzekomo abonament mógłby wystartować na rynku) nie zmieniać materiałów handlowych.

Trzeba przyznać, że atmosfera wokół potencjalnie nowej opcji Sony robi się coraz gęstsza. Według ostatnich niepotwierdzonych doniesień abonament miałby zostać zaprezentowany na zbliżającym się State of Play, lecz obecnie producent PlayStation nie komentuje informacji.

PS Plus - 1

PS Plus - 3

PS Plus - 4

Źródło: Resetera

Komentarze (129)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych