PS Plus Premium może być nową propozycją Sony. Japoński producent rozważa „plan”

Plotka
8059V
PS Plus Premium może być nową propozycją Sony. Japoński producent rozważa „plan”
Wojciech Gruszczyk | 14.08.2021, 02:26

Sony może w przyszłości rozbudować PS Plus dostarczając dla klientów dodatkową ofertę. Redakcja Eurogamer słyszała o planie, który może zainteresować niektórych użytkowników. Propozycja „premium” ma być jednak dodatkowo płatna.

PlayStation Plus zbiera mieszane opinie – choć pod koniec zeszłego roku i na początku 2021 roku słyszeliśmy o wielu zachwytach dotyczących proponowanych gier, to jednak ostatnie produkcje przygotowywane przez Sony nie zbierają już tak pozytywnych komentarzy.

Sytuacja może się jednak zmienić w przyszłości, ponieważ PS Plus prawdopodobnie zostanie rozbudowane przez ofertę „premium”. Już dzisiaj informowaliśmy o kupieniu przez Sony Crunchyroll i chęci połączenia platformy z Funimation – to właśnie tę transakcję może wykorzystać japoński producent.

Redakcja brytyjskiego Eurogamera donosi, że Sony rozważa „plan”, by „potencjalnie zaproponować Crunchyroll jako część droższej oferty premium PlayStation Plus”. W tej sytuacji użytkownicy mogliby płacić za jedną usługę, a otrzymywaliby nie tylko gry z PS Plus, ale mogli również oglądać dodatkowe produkcje.

Na konkretną zapowiedź musimy zaczekać, jednak pewnie znaleźliby się chętni, którzy skorzystaliby z PS Plus Premium.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-playstation-the-latest-playstation-now-games-are-better-than-augusts-ps-plus-20210804 https://www.eurogamer.net/articles/2021-08-10-sony-completes-usd1bn-crunchyroll-buyout

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych