Rainbow Six Extraction w dużej promocji! Gra Ubisoftu za zaledwie 99 zł

Promocje gier
1828V
rainbow six extraction
Iza Łęcka | 28.01, 09:13

Rainbow Six Extraction zadebiutowało w zeszłym tygodniu, natomiast już dzisiaj wylądowało w niezwykle dogodnej ofercie. Gracze preferujący francuską markę mogą zdobyć tytuł za zaledwie 99 zł. Okazja może sprawić, że na wkroczenie na serwery zdecyduje się więcej użytkowników.

Ubisoft od pierwszych informacji dotyczących nowej produkcji musiał mierzyć się z niemałymi niedogodnościami. Wczoraj jednak potwierdzono bardzo dobry start Rainbow Six Extraction, który od premiery zgromadził dużą publikę. Zapewne na większą popularność pozycji niebagatelny wpływ ma dodanie jej do katalogu Xbox Game Pass, jednakże z tytułem mogą zapoznać się kolejni gracze. Produkcja wylądowała w dużej promocji.

Nie musieliśmy zbyt długo czekać na atrakcyjną ofertę. RTV Euro AGD obniżyło cenę strzelanki w Edycji Limitowanej, która pierwotnie kosztowała 189 złotych - propozycja została przygotowana z myślą o posiadaczach konsol Sony i Microsoftu.

Pomimo całkiem intensywnej promocji ze strony francuskiego przedsiębiorstwa, które systematycznie dzieliło się kolejnymi materiałami z gry, debiut Rainbow Six Extraction nie należał do zbyt wyczekiwanych momentów początku roku. Podobne promocje mogą jednak pomóc produkcji i zwiększyć statystyki na serwerach.

Źródło: ŁowcyGier

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper