Rainbow Six Extraction dużym sukcesem. Ubisoft potwierdza wynik gry i zapowiada start Buddy Passa

News
1246V
Rainbow Six Extraction
Wojciech Gruszczyk | 27.01, 08:43

Francuski producent i wydawca potwierdza bardzo dobry start Rainbow Six Extraction. Tytuł trafił na rynek w zeszłym tygodniu i na serwerach nie brakuje graczy, którzy chętnie spędzają czas w kooperacyjnej produkcji.

20 stycznia, czyli dokładnie tydzień temu, Ubisoft uruchomił serwery Rainbow Six Extraction i zaprosił kolejnych graczy do sieciowej rywalizacji. Gra nie oferuje fabularnej kampanii i w głównej mierze skupia się na kooperacyjnym wykonywaniu misji – choć jak wspomniałem w recenzji, w tytuł możemy grać solo.

Francuski producent postanowił pochwalić się pierwszym wynikiem – Rainbow Six Extraction zgromadziło już 3 mln graczy. Jest to bardzo dobry rezultat biorąc pod uwagę, że shooter przed debiutem nie cieszył się wieloma pozytywnymi opiniami.

„Rainbow Six Extraction przekroczył liczbę trzech milionów graczy w ciągu pierwszego tygodnia! Serdecznie dziękujemy milionom graczy, a to dopiero początek - od jutra rusza nasza Buddy Pass. Zaproś dwóch swoich znajomych z dowolnej platformy do wspólnej gry za darmo!”

Możemy podejrzewać, że część użytkowników zapoznało się z Rainbow Six Extraction dzięki ofercie Xbox Game Pass – jak wiadomo strzelanka jest dostępna w usłudze od premiery. W następnych dniach liczba graczy na pewno wzrośnie, ponieważ Ubisoft uruchomi funkcję Buddy Pass, dzięki któremu użytkownicy będą mogli zaprosić dwóch znajomych do wspólnej rozgrywki. Zainteresowani będą mogli cieszyć się tytułem przez dwa tygodnie.

Źródło: R6Extraction

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper