Bright Memory: Infinite z darmowym dodatkiem. Twórcy przypominają o nominacji w Steam Awards 2021

Gry
1007V
Bright
Bartosz Dawidowski | 27.01.2022, 11:16

Bright Memory: Infinite nie zgarnęło najwyższych ocen w recenzjach (średnia 6,8/10 na Metacritic), ale mimo wszystko cieszy się wielkim uznaniem grupy zagorzałych fanów. Dla takich graczy mamy świetne wieści.

Okazuje się, że już jutro otrzymamy za darmo dodatek do Bright Memory: Infinite. Fani gry dostaną pakiet z 2 dodatkowymi kostiumami dla głównej bohaterki. DLC zostanie opublikowane z okazji Chińskiego Nowego Roku. Shelia może wskoczyć dzięki temu dodatkowi w eleganckie, wieczorowe suknie. Wygląda na to, że DLC zostanie udostępnione w pierwszej kolejności na PC a dopiero po pewnym czasie na Xbox Series X/S.

Rzeczony pakiet DLC zostanie udostępniony dla graczy na PC (Steam) już jutro, 28 stycznia. Dodatek będzie dostępny tylko do 4 lutego 2022 roku – za darmo dla wszystkich posiadaczy Bright Memory Infinite. DLC zostało udostępnione nie tylko z powodu Chińskiego Nowego Roku. To również prezent z okazji zdobycia przez Bright Memory Infinite nominacji do Nagród Steam w kategorii „Wyjątkowy Styl Wizualny” („Outstanding Visual Style”). Przypominam, że w trakcie gali Steam Awards 2021 w tej kategorii zwyciężyła finalnie inna produkcja: Forza Horizon 5.

temp_name

Źródło: Bright Memory

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper