Crysis 4 to „prawdziwie next-genowa strzelanka”. Crytek zdradza pierwsze szczegóły

News
3673V
Crysis 4 art
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 14:22

Niemieckie studio potwierdziło przeciek i ujawniło pierwsze informacje o Crysis 4. Gra zmierza wyłącznie na najnowsze urządzenia, ale na premierę przyjdzie nam sporo zaczekać. Tytuł nadal znajduje się we wczesnej fazie rozwoju.

Crytek odrobił zadanie domowe i tym razem po przecieku nie schował głowy w piasek. Gdy chiński oddział firmy przed czasem ujawnił prace nad Crysis 4, niemiecki oddział opublikował zwiastun i potwierdził prace nad grą. Twórcy opublikowali nawet wiadomość, która potwierdza, że „kolejny Crysis powstaje”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni i podekscytowani, że możemy przekazać Wam tę wiadomość i naprawdę nie możemy się doczekać, aby ujawnić więcej szczegółów na temat tego, co nas czeka”.

Twórcy ujawnili również ważny szczegół: prace nad Crysis 4 nadal znajdują się we wczesnej fazie rozwoju, więc na premierę przyjdzie nam sporo zaczekać.

„W tej chwili gra jest we wczesnej fazie rozwoju, więc minie jeszcze trochę czasu, ale chcieliśmy przekazać wam tę wiadomość w tej chwili, ponieważ jesteśmy tak podekscytowani przyszłością i chcemy dać wam znać, że będziemy słuchać naszej społeczności.”

Nie musimy się jednak martwić o półśrodki, ponieważ deweloperzy potwierdzają, że pracują nad w pełni next-genowym tytułem:

„W miarę postępu prac będziemy ujawniać więcej szczegółów. W międzyczasie wiedzcie, że nasz oddany i utalentowany zespół ciężko pracuje, aby dostarczyć wam prawdziwie next-genową strzelankę”.

Crysis 4 zmierza na rynek, więc możemy liczyć, że Crytek powróci na szczyt i ponownie zaproponuje graczom pięknie wyglądający tytuł, który wymęczy najnowszy sprzęt.

Źródło: Crytek

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych