Crysis 4 oficjalnie! Deweloperzy potwierdzają przeciek

News
2912V
Crysis 4
Iza Łęcka | 26.01, 12:34

Crytek szykuje się do zapowiedzi kolejnej odsłony cenionej serii. Crysis 4 nadciąga - dzięki grafice udostępnionej przed czasem możemy przypuszczać, że jeszcze dzisiaj odbędzie się pełna prezentacja gry. Chiński oddział firmy opublikował materiał stanowczo za wcześnie.

Od czasu ostatniej pełnoprawnej odsłony cyklu Crysis minęło już niemal 9 lat, jednakże niemieckie studio nie dało zapomnieć o swojej serii. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy mieliśmy okazję sprawdzić kultowe strzelanki w odświeżonych wersjach. Usprawnione pozycje, oprócz znanego doświadczenia, przynosiły kolejne plotki na temat nowych projektów zespołu. Obecnie mamy niemal całkowitą pewność, że twórcy nie próżnowali...

Crytek od wielu lat skupia się na tajnym tytule, którym zgodnie z wieloma spekulacjami miałby być właśnie Crysis 4. Deweloperzy jak dotąd nie podzielili się nawet najdrobniejszą wzmianką o strzelance, ale wiele na to wskazuje, że jeszcze w tym tygodniu (a może nawet dzisiaj?) zobaczymy świeżutką produkcję.

Jak przekazał serwis Eurogamer.net, nieoczekiwanie na kanale Crytek China opublikowana została zapowiedź nowej gry! W przetłumaczonym tekście możemy przeczytać, że „Projekt 'Crysis 4' został potwierdzony, otwierając nowe nano pole bitwy!”. W najbliższym czasie powinniśmy liczyć na szereg informacji dotyczących nowej pozycji, które będą systematycznie aktualizowane.

Crysis 4 crytek china

[Aktualizacja #1]

Mamy oficjalne potwierdzenie:

"Czas dołączyć do podróży i zostać bohaterem.

Ogłoszenie Cryteku"

Źródło: Eurogamer

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych