Murderville na zwiastunie. Netflix przedstawia serial kryminalny o nietypowej fabule

Filmy i seriale
4836V
Murderville zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 20:05

Na początku lutego bibliotekę Netflixa zasili nowy serial łączący założenia kryminału i komedii, w którym nie zabraknie wielu gwiazd wcielających się w zastępcę detektywa. Sprawdźmy trailer „Murderville”.

W ostatnim tygodniu streamingowy gigant przedstawił wyniki za ostatni kwartał, które uwzględniały spory spadek wartości akcji. Mimo to liczba użytkowników platformy systematycznie rośnie, a wszystko za sprawą coraz bardziej różnorodnej oferty filmów, seriali, animacji i dokumentów. Wiemy już, że niebawem na serwisie zagości 7. sezon „Brooklyn 9-9”, co jednak z innymi nowościami?

„Murderville”, czyli serial kryminalno-komediowy, zadebiutuje na Netflixie już 3 lutego i przedstawi perypetie detektywa Terry'ego Seattle, w którego wcieli się Will Arnett („The Morning Show”, „BoJack Horseman”). Dla doświadczonego śledczego każdy dzień w pracy to nowa sprawa, a towarzyszyć mu będą zaproszone gwiazdy, które zagrają zastępców detektywa. Problem polega jednak na tym, że artyści nie otrzymają wcześniej scenariusza, więc będą zmuszeni do improwizacji i doświadczania nieoczekiwanych oraz zaskakujących zwrotów akcji. Na koniec odcinka goście będą typować mordercę.

Formuła „Murderville” jest adaptacją nagrodzonego statuetką BAFTA serialu BBC3 „Murder in Successville”, za którego stworzenie odpowiadają Andy Brereton oraz Avril Spary. Nowy projekt został opracowany pod czujnym okiem Kristera Johnsona. W 6 epizodach udział wezmą Kumail Nanjiani, Annie Murphy, Ken Jeong, Conan O’Brien, Sharon Stone i Marshawn Lynch.

Źródło: YouTube.com, Variety

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych