Brooklyn 9-9 powróci na Netflix. Znamy datę premiery 7. sezonu

Filmy i seriale
2896V
Brooklyn 9-9
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 17:28

Netflix Polska potwierdził wiadomość, na którą czekało wielu fanów „Brooklyn 9-9”. Już w przyszłym miesiącu widzowie zobaczą 7. sezon zabawnego serialu. Niestety, na wielkie zakończenie musimy nadal zaczekać.

Pierwszy sezon „Brooklyn 9-9” zadebiutował w 2013 roku i choć produkcja cieszyła się dużą popularnością, twórcy oraz aktorzy postanowili zakończyć rozwój serii – na początku przedstawiono oświadczenie, później zobaczyliśmy zwiastun, a sam serial trafił do widzów na wybranych rynkach.

Fani z naszego kraju niestety muszą wciąż czekać. Dzisiaj Netflix Polska potwierdził, że 7. sezon „Brooklyn 9-9” zadebiutuje 7 lutego 2022 roku, więc widzowie mogą liczyć na 13 epizodów pełnych humoru.

Trudno jednak powiedzieć, czy w następnych miesiącach zobaczymy w Polsce finał składający się z 10 odcinków. 8. sezon „Brooklyn 9-9” zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w okresie od sierpnia do września.

Warto przypomnieć, że „Brooklyn 9-9” na przestrzeni lat zebrał bardzo dobre opinie (95% krytyków z Rottentomatoes poleca serial), jednak przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć na kontynuację lub jakikolwiek spin-off.

Brooklyn 9-9 - 7 sezon premiera

Źródło: netflixpolska

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych