MADiSON przerazi kolejnych graczy. Tytuł trafi na konsole

News
1035V
MADiSON
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 20:52

Jeszcze w 2022 roku na rynku zadebiutuje kolejna gra, która powinna ekscytować wszystkich fanów horrorów. MADiSON było aktualnie zapowiedziany wyłącznie na PC, ale możemy oficjalnie potwierdzić, że tytuł trafi również na konsole.

W listopadzie ubiegłego roku miałem okazję opublikować na portalu ekscytujący materiał z MADiSON. Redakcja IGN otrzymała możliwość pokazania 12-minutowego fragmentu, który nie bez powodu intrygował wielu graczy. W tamtym czasie produkcja była zapowiedziana wyłącznie na komputery osobiste, ale kolejne osoby mogą szykować się na grę.

MADiSON miał trafić 7 stycznia na PC, ale deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopracowanie pozycji, więc choć nadal nie znamy konkretów dotyczących premiery, to możemy potwierdzić, że w 2022 roku przygoda będzie dostępna również na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 i Xboksie One. 

BLOODIOUS GAMES (twórcy wcześniej znani jako Nosebleed Games) nawiązali współpracę z Perp Games i wydawca pomoże doprowadzić opowieść na nowe platformy.

Rob Edwards dyrektor generalny firmy wspomniał, że MADiSON ma „przenieść psychologiczny horror na zupełnie nowy poziom”. Tytuł zdaniem wydawcy jest bardzo przerażający, a więcej szczegółów na temat opowieści otrzymamy w kolejnych miesiącach.

Źródło: Gematsu

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych