Dying Light 2 z pełną polską lokalizacją. Techland zatrudnił 999 aktorów

News
2397V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 12:28

Techland zdradził kolejne szczegóły dotyczące Dying Light 2. Produkcja rodzimego studia będzie dostępna w pełnej, polskiej wersji językowej i deweloperzy opracowali w sumie aż 17 lokalizacji. Wszystkie konkrety zostały ujawnione na grafice.

Dying Light 2 zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, ale Techland nadal chętnie odkrywa i chętnie prezentuje nowe szczegóły dotyczące produkcji. Tak jak wspominaliśmy, przygoda otrzyma nie tylko polskie napisy, ale deweloperzy zadbali o dubbing – niestety wciąż nie zdecydowano się na opublikowanie próbki głosów.

Techland zdecydował się na przetłumaczenie Dying Light 2 na aż 17 języków, ale tylko część lokalizacji otrzyma dubbing. Mimo to do współpracy zatrudniono 999 aktorów:

„Zastanawiasz się, czy dasz radę zagrać w Dying Light 2 Stay Human w swoim ojczystym języku? Cóż, jest duża szansa, że tak, ponieważ gra będzie dostępna w 17 językach! Ciekawostka: potrzebowaliśmy 999 aktorów, aby dostarczyć linie dialogowe do wszystkich wersji.

#DyingLight2”.

Studio aktualnie nie zaprezentowało różnych wersji, ale deweloperzy mają jeszcze kilka dni, podczas których na pewno zobaczymy nowe materiały z oczekiwanej przygody. Dying Light 2 trafi na rynek w 4 lutego i twórcy na pewno przygotowali jeszcze kilka materiałów, które do tego czasu zostaną opublikowane.

Warto pamiętać, że Dying Light 2 otrzyma darmową aktualizację dla nowych konsol, a w zeszłym tygodniu deweloperzy pokazali wersje na PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Źródło: DyingLightGame

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper