Dying Light 2 na PS5 wygląda znakomicie - Sony pokazuje różne tryby. Zobaczcie długi gameplay

News
4971V
Dying Light 2 - różne tryby PS5
Iza Łęcka | 21.01, 07:00

Producent PlayStation podzielił się materiałem prezentującym jakość rozgrywki Dying Light 2 na PS5. Wkraczając do świata opanowanego przez niebezpieczne kreatury, gracze mogą sprawdzić trzy tryby. W produkcji Techlandu nie zabraknie ray tracingu na różnych konsolach i PC.

Do premiery nowej odsłony Dying Light pozostało coraz mniej czasu. Dzięki najnowszemu filmikowi Sony przekazało ważne informacje dotyczące pozycji. Gra na PS5 działa w trzech różnych trybach: wydajności (ponad 60 klatek na sekundę), ray tracingu oraz rozdzielczości (4K). Odbiorcy wybiorą, czy wolą śledzić bardziej dopracowaną grafikę, efektowne odbicia czy też postawią na płynną rozgrywkę.

Co więcej, wybrani streamerzy otrzymali możliwość pokazania rozgrywki z Dying Light 2 – tym samym pierwszy raz możemy się przekonać, jak prezentuje się tytuł Techlandu w rękach graczy. Publikowane materiały ukazują wersję PC i trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę obiecująco.

Twórcy internetowi udostępniają fragment skupiający się na zadaniu pobocznym, więc nie brakuje walki, skradania się oraz efektownego przemieszczania po okolicach.

Na uwagę zasługuje jeden fakt: Dying Light 2 zadebiutuje za równo dwa tygodnie, tymczasem polskie studio już dostarczyło przedpremierowe kody, by autorzy materiałów oraz dziennikarze mieli możliwość zapoznania się z produkcją. To całkiem dużo czasu na zapoznanie się z poszczególnymi elementami gry. Od kilku dni wiemy, że ukończenie głównej fabuły zajmie około 20 godzin.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (170)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych