Dying Light 2 z prezentacją jakości rozgrywki z Xboksa Series X. Ray tracing, ponad 60 fps lub 4K

News
3796V
Dying Light 2 Xbox
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 17:31

Microsoft opublikował materiał, który może zainteresować posiadaczy najmocniejszego Xboksa w historii. Firma pokazuje działanie Dying Light 2 w trzech trybach na Xboksie Series X. Gracze mogą wybrać jeden z wariantów rozgrywki.

Sony z samego rana opublikowało film, który zaprezentował jakość Dying Light 2 na PlayStation 5, a teraz bardzo podobny film opublikował Microsoft. W przypadku konsoli korporacji z Redmond również otrzymamy do wyboru trzy tryby: wydajność (ponad 60 fps), jakość z ray tracingiem oraz rozdzielczość (4K). 

Sporo w tym wypadku zależy od posiadanego sprzętu, ponieważ mając odpowiedni telewizor, który może zapewnić rozgrywkę w ponad 60 klatkach na sekundę, warto na pewno sprawdzić, jak Dying Light 2 będzie działać w wyższej płynności. Część graczy może również rozważyć grę z RT – materiał potwierdza, że tytuł wygląda bardzo dobrze.

Techland opóźnił premierę Dying Light 2, ale możemy mieć nadzieję, że w przyszłym miesiącu zagramy w dopracowaną i świetnie prezentującą się przygodę.

Warto zwrócić uwagę, że deweloperzy z Wrocławia bardzo chętnie pokazują pozycję w konsolowym wydaniu, co powinno zostać dobrze odebrane przez graczy, którzy obawiają się o jakość gry na sprzętach Sony i Microsoftu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych