Gran Turismo 7 będzie wielkie! Znamy rozmiar gry z PS5

Gry
5722V
Gran Turismo 7
Wojciech Gruszczyk | 24.01.2022, 08:12

Polyphony Digital powinno finalizować prace nad Gran Turismo 7, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest pojawienie się plików gry na serwerach PlayStation. Gracze muszą przygotować się na sporo pobierania.

Gran Turismo 7 to kolejna duża produkcja PlayStation Studios, która trafi na rynek w następnych miesiącach. Gracze mogą szykować się na masę atrakcji, ponieważ jest to pierwsza pełnoprawna kontynuacja od 2013 roku – wtedy to na PlayStation 3 zadebiutowało GT6.

Dalsza część tekstu pod wideo

Polyphony Digital w ostatnich miesiącach zadbało o kilka materiałów i pozwoliło nam rzucić okiem na piękne samochody, ale najlepsze dopiero przed nami. Tytuł trafi na rynek 4 marca 2022 roku i będzie dostępny na dwóch platformach: PS5 i PS4.

Na witrynie PlayStation pojawiła się adnotacja, według której Gran Turismo 7 potrzebuje nawet 110GB, ale ostatecznie aktualnie produkcja zajmuje 89GB. Możemy jednak podejrzewać, że premierowa aktualizacja zwiększy ten rozmiar.

„Gran Turismo™ 7 (PS5)

Rozmiar do pobrania : 89.445 GB (bez aktualizacji premierowej)

Wstępne pobieranie : 25 luty
Premiera: 4 marca

#PS5 #GranTurismo7
@thegranturismo”

Sytuacja jest jednak ciekawa biorąc pod uwagę przyszłość, ponieważ możemy mieć pewność, że 89GB to dopiero początek. Twórcy z Polyphony Digital już w przypadku Gran Turismo Sport pokazali, jak potrafią rozwijać wyścigi i dbać o nową zawartość.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: PlaystationSize

Komentarze (133)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper