Iza Łęcka Iza Łęcka 29.05.2020 08:09
Gran Turismo Sport
2590V

Gran Turismo Sport oferuje teraz dwukrotnie większą zawartość niż w dniu premiery

Problemem Gran Turismo Sport w dniu premiery była skromna liczba samochodów oraz torów, jednak Polyphony Digital obiecało liczne aktualizacje, które miały rozbudować grę. Twórcy nie zawiedli, po miesiącach pracy zapewniając tytuł dwukrotnie większy.

Gran Turismo Sport doczekało się rozbudowanego wsparcia. Choć obecnie Polyphony Digital zajmuje się niemal wyłącznie nowym projektem, to przez ostatnie miesiące gra była systematycznie rozbudowywana dzięki licznym i często sporych rozmiarów paczkom nowej zawartości.

W zeszłym tygodniu do produkcji trafiła Mazda RX-Vision Concept GT3, której premiera sprawiła, że Gran Turismo Sport posiada już 336 samochodów. W dniu premiery gracze otrzymali 168 maszyn, więc wspomniany model samochodu miał symboliczne znaczenie dla rozbudowy gry, a deweloperom udało się podwoić liczbę maszyn.

Jesteśmy świadkami podobnej sytuacji w przypadku torów: w 2017 roku Gran Turismo Sport zawierało 39 tras w 17 lokacjach, a przez miesiące prac nad grą Polyphony Digital przygotowało 43 tory w różnych wariantach.

Tak jak wspomniałam, teraz deweloperzy zwolnili z aktualizacjami, które w dodatku nie są tak bogate jak wcześniej, ale trzeba to zrozumieć: w końcu nadciąga już nowa część. Gran Turismo 7 może przybyć już na nową generację.

Gran Turismo Sport zawartość

Źródło: https://www.gtplanet.net/gran-turismo-sport-doubled-20200526/

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment