Syberia: The World Before. Poznaliśmy oficjalną datę premiery

News
825V
Syberia 4
Igor Chrzanowski | 22.01, 15:45

Czwarta odsłona przygód Kate Walker, znana szerzej także jako Syberia: The World Before, zaliczyła pod koniec roku niespodziewaną obsuwę, przez co na jej debiut musimy jeszcze poczekać. Na szczęście wiemy już kiedy gra wskoczy na rynek.

Ekipa Microids wraz z deweloperami z Koalabs, od paru ładnych lat pracowali nad kolejnym epizodem wielkiej przygody Kate Walker, która to jest z nami już od stycznia 2002 roku. Powracająca po blisko 13 latach prawniczka nie zachwyciła nas jednak w 2017 roku, oferując mnóstwo błędów i scenariusz nieco gorszego lotu niż ten z kultowej "jedynki" i "dwójki".

To jednak nie zniechęciło autora, czyli niestety nieżyjącego już Benoîta Sokala, który to zdążył jeszcze napisać swoje ostatnie growe dzieło w postaci scenariusza do nadchodzącej Syberii: The World Before. Z ostatnich doniesień wydawcy wiemy już, że tytuł wskoczy na cyfrowe półki już 18 marca tego roku, czyli za niespełna 2 miesiące. Kate wskoczy tym samym na Steam, Epic Games Store oraz GOG.com. Warto przypomnieć, że tym razem poznamy opowieść także z nowej perspektywy 1917 roku i niejakiej Dany Roze. Czekacie?

 

Źródło: Gematsu

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych