HBO Max w Polsce już w marcu? Data premiery pojawiła się na stronie HBO

Filmy/seriale
3616V
HBO Max
Iza Łęcka | 21.01.2022, 07:41

Zgodnie z zapowiedziami w 2022 roku HBO przystąpi do znacznego zwiększania dostępności HBO Max w kolejnych krajach. Jeszcze w nocy, wchodząc na polską witrynę platformy, zamieszczona była konkretna data debiutu usługi.

Najbliższe miesiące wydają się znaczące dla rozwoju HBO Max. Warner Media przystępuje do wprowadzenia swojej oferty w 27 europejskich państwach i podkreśla, że serwis będzie całkowicie „nowym doświadczeniem streamingu”. Nie powinno więc nikogo dziwić, że część polskich widzów czeka na oficjalne udostępnienie usługi. W zeszłym tygodniu jeden z serwisów poinformował, iż HBO Max w Słowacji i krajach tego samego regionu miałoby zadebiutować 22 lutego. Tym samym mogliśmy przypuszczać, że w puli szczęśliwych państw znajdzie się również Polska.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuacja prezentuje się nieco inaczej – na polskiej podstronie HBO Max jeszcze kilka godzin temu była dodana pełna data premiery. Zgodnie z przedstawionymi wiadomościami w naszym kraju platforma ma wystartować 8 marca 2022 roku. Obecnie grafika nie jest już dostępna, jednak screen możecie zobaczyć poniżej.

„8 marca HBO Max wchodzi do Polski!”

Aktualnie nie możemy potwierdzić, jak szczegółowo będzie prezentować się katalog usługi w dniu debiutu – podczas ostatniego eventu dla dziennikarzy potwierdzono, że HBO Max będzie zawierać wiele znanych tytułów opracowanych przez Warner Bros., a w bibliotece nie zabraknie produkcji Max Originals, stworzonych specjalnie z myślą o serwisie. Widzowie skorzystają z bardziej rozbudowanej aplikacji i zobaczą filmy, seriale oraz animacje w lepszej jakości niż na HBO GO.

Źródło: Twitter: filmowicz_

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper