Starfield ponownie błyszczy. Bethesda pokazuje Nową Atlantydę

News
2557V
Starfield Nowa Atlantyda
Wojciech Gruszczyk | 20.01, 18:58

Bethesda nie daje zapomnieć o swojej najważniejszej premierze od wielu lat. Starfield został ponownie zaprezentowany i dzisiaj możemy sprawdzić kolejną zajawkę. Deweloperzy przybliżają zainteresowanym proces tworzenia gry.

Starfield to zdecydowanie największa produkcja dla Bethesdy na 2022 rok. Tytuł ma zadebiutować w listopadzie i będzie jednocześnie dostępny na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych. Konkretna kampania marketingowa RPG-a rozpocznie się pewnie dopiero za kilka miesięcy, ale wydawca małymi krokami przybliża graczom oczekiwany świat.

Dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się Nowa Atlantyda – jest to stolica Zjednoczonej Kolonii. Jest to najpotężniejsza frakcja militarna oraz polityczna w całej produkcji. Możemy podejrzewać, że główny wątek będzie w pewien sposób związane z ZK.

To właśnie w tym miejscu znajdziemy przedstawicieli wszystkich ras, wierzeń oraz etnicznej przynależności ze Starfielda. Twórcy podkreślają, że „pode wieloma względami” to właśnie Nowa Atlantyda jest „prawdziwym odzwierciedleniem przyszłości” świata.

W ostatnich tygodniach Bethesda opublikowało kilka materiałów ze Starfielda, ale wciąż czekamy na konkretny gameplay, który pokaże nowe IP.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych