PS5 otrzyma „główną” grę dużego wydawcy third-party na wyłączność? Sony zwiększa budżet na marketing

Plotka
4469V
PlayStation Sony
Wojciech Gruszczyk | 19.01, 20:23

Sony przygotowuje się do takich premier jak Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 czy też God of War Ragnarok, ale według najnowszych przecieków – korporacja zadbała o jeszcze jedną grę. Za tytuł odpowiada duże, zewnętrzne studio.

Gracze od zeszłego tygodnia grają w God of War na PC, już wkrótce kolekcja Uncharted zawędruje na PS5, a w następnych tygodniach na rynek trafią Horizon Forbidden West i Gran Turismo 7. Pracownicy Sony nie mogą narzekać na brak atrakcji, ale w ostatnim czasie firma miała zagwarantować sobie jeszcze jedną dużą pozycję.

Dziennikarz podcastu Sacred Symbols PlayStation dotarł do zakulisowych informacji i po rozmowie z „kimś wtajemniczonym w Sony” otrzymał bardzo ciekawą wiadomość – Japończycy zagwarantowali sobie jeszcze jedną „główną, wciąż nieujawnioną grę na wyłączność od studia third-party”.

Firma odpowiedzialna za markę PlayStation przeznaczyła duży budżet na marketing tajemniczej propozycji, co sugeruje, że jest to produkcja najwyższego kalibru. Korporacja miała znacząco zwiększyć pieniądze na promocję, które są przeznaczone na takie tytuły jak wspomniane Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 oraz God of War Ragnarok.

Nie jest to podobno żadna opowieść z serii Final Fantasy, Dragon Quest oraz Kingdom Hearts, a wśród spekulacji pojawiło się nowe dzieło From Software czy też czasowa wyłączność na nowego BioShocka. Część osób twierdzi, że jest to kolejna gra Square Enix, ponieważ już wcześniej pojawiły się przecieki, według których Japończycy opracowują nową pozycję wyłącznie dla PS5.

Źródło: playstationlifestyle

Komentarze (215)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych