Wiedźmin od Netflix. Tomasz Bagiński zdradza 7 sekretów z planu

Filmy i seriale
1328V
Wiedźmin Netflix Tomasz Bagiński
Wojciech Gruszczyk | 17.01, 20:52

Netflix nieustannie promuje „Wiedźmina” i najnowszy materiał może faktycznie zainteresować szeroką publikę. Tomasz Bagiński w kilka minut zdradza siedem ciekawostek z prac na planie i niektóre informacje są naprawdę interesujące.

„Wiedźmin” pod względem ocen nie jest najmocniejszą produkcją Netflixa w ostatnich miesiącach, ale wielka popularność serialu pozwala firmie ze spokojem opracowywać trzeci sezon. Aktorzy już wkrótce wrócą na plan, a korporacja wciąż zachęca do najnowszych odcinków.

Tomek Bagiński zdradza sekrety z planu „Wiedźmina” i wspomina między innymi o wszystkich mieczach – Geralt w serialu musi korzystać z rozbudowanego arsenału. Producent wykonawczy potwierdza ważną wiadomość dotyczącą Płotki, zdradza szczegóły „nowych” czarodziejów, a nawet ujawnia sytuację z karaluchami.

Przedstawione informacje są naprawdę interesujące i szczerze mówiąc chętnie posłuchałbym o wielu dodatkowych szczegółach dotyczących „Wiedźmina”. Jak wiadomo Netflix ma duże plany dotyczące tego IP, więc możemy mieć nadzieję, że Tomek Bagiński jeszcze wielokrotnie będzie opowiadał o projektach z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Zostań przy mnie”, „Titane” i „Expanse” (6 sezon).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych