Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.06.2014 11:20
W przyszłym tygodniu poznamy Homefront 2
798V

W przyszłym tygodniu poznamy Homefront 2

Jeden z użytkowników Twittera -  Shinobi602, który ma podobno sporo kontaktów i dojść do ważnych źródeł, znów zabrał głos i ujawnił kilka ciekawych informacji.

Wszystkie nowości trzeba traktować z lekkim dystansem, jednak tak jak na przykład Tidux, Shinobi kilkukrotnie okazał się być wiarygodny. Według niego nadchodzący tydzień będzie dla Crytek jednym z ważniejszych od dłuższego czasu. 

Ma tak być za sprawą ujawnienia pierwszych informacji dotyczących kontynuacji serii Homefront. Z pozbieranych w jedną całość tweetów można wywnioskować, że już jutro poznamy drugą część cyklu zapoczątkowanego przez THQ.

"Dwójka" ma dostać pewien podtytuł - nie wiemy jeszcze jaki, a jej platformami docelowymi mają być tylko PS4, XOne i PC - co wyklucza plotki o ekskluzywności.

Póki co nic więcej nie napisano, więc jedyne co nam pozostaje to czekać na poniedziałek, aby zweryfikować powyższe doniesienia. Jeśli okażą się prawdziwe to, możemy się spodziewać, że ekipa Crytek UK zaprezentuje nam co nieco na targach E3. 

Tagi: Crytek crytek uk homefront 2 plotka THQ