Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2014 20:30
Tworzenie wojownika, treningi, żmudna praca i wiele informacji z EA Sports UFC
3598V

Tworzenie wojownika, treningi, żmudna praca i wiele informacji z EA Sports UFC

Po serii skromnych materiałach w końcu otrzymujemy spory fragment rozgrywki oraz wiele nowych informacji z EA Sports UFC. W tej grze każdy wojownik będzie inny, a najmniejsza decyzja w trakcie opowieści będzie miała ogromny wpływ na karierę zawodnika. 

Poniższy materiał rozpoczyna się od tworzenia postaci, gdzie wybieramy poszczególne cechy wyglądu (włosy, kolor oczu, tatuaże), a następnie przechodzimy na salę treningową – w tym miejscu uczymy się wszystkich kocich ruchów!  

Podczas rozgrywki zdobywamy doświadczenie oraz popularność – oba elementy są potrzebne, aby móc uzyskać lukratywne kontrakty i następnie walczyć w poważniejszych turniejach... Nie możemy zapomnieć o atrybutach, planach walki, czy też umiejętnościach. Na pierwszy rzut oka ta gra prezentuje się zdumiewająco!

Warto wspomnieć, że EA Sports UFC pojawiają się różne tryby sieciowe, w których zmierzymy się z graczami z całego świata! Interesująco zapowiadają się Mistrzostwa – tutaj na początku przejdziemy przez szereg walk, dzięki którym zdobędziemy należyte doświadczenie, reputację, a następnie otrzymamy możliwość rywalizowania z najlepszymi graczami... A tutaj nie będzie litości. 

Tagi: EA Sports ea sports ufc Electronic Arts gameplay trailer zwiastun