Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.04.2014 13:27
Project CARS - porównajmy rzeczywistość z gameplay'em
1064V

Project CARS - porównajmy rzeczywistość z gameplay'em

Project C.A.R.S to gra wyścigowa o charakterze symulacji, za produkcją której stoi firma Slighty Mad Studios.  W sieci opublikowano kolejny materiał wideo, dzięki któremu gracze mogą porównać rzeczywisty tor Laguna Seca z jego cyfrowym odpowiednikiem w grze.

Z każdym kolejnym opublikowanym materiałem firma Slighty Mad Studios udowadnia, że Project C.A.R.S. jest tytułem, na który warto czekać. Szpila oferuje bogaty zestaw autentycznych torów oraz samochodów wyścigowych. W sieci pojawił się całkiem ciekawy materiał filmowy. Jest to porównanie rzeczywistego nagrania z toru Laguna Seca z cyfrowym odbiciem tej lokacji w grze. 

Szczerze? Efekty są niesamowite i gdyby nie fakt, że autorzy podpisali oba obrazy, to gracze mogliby mieć problemy z odróżnieniem Project C.A.R.S. od rzeczywistości. Tytuł trafi na konsole nowej generacji, Nintendo Wii U oraz komputery osobiste. Co ciekawe, grą będą mogli cieszyć się również właściciele Oculus Rift. Ponadto autorzy zapowiedzieli wsparcie dla rozdzielczości 4K. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

Tagi: oculus rift project cars slighty mad studios