Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2014 18:42
Nowy Prince of Persia na silniku Rayman: Legends?
1348V

Nowy Prince of Persia na silniku Rayman: Legends?

Ostatnia duża produkcja z Księciem Persji w roli głównej zadebiutowała na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation Portable oraz na komputery klasy PC w marcu 2010 roku. Od tego czasu Ubisoft odrobinę zapomniał o tym świecie tworząc między innymi kolejne gry o Asasynach. Jednak według dzisiejszych informacji Francuzi od pewnego czasu pracują nad kolejnym projektem w tym uniwersum, a do prac wykorzystują silnik z ostatniego Raymana.  

Według informacji z francuskiej witryny Portail du Jeu Video gra wykorzystuje silnik UbiArt, który w ostatnim czasie wykorzystał między innymi Rayman Origins, Rayman Legends, a także nadchodzącą produkcja Child of Light.

Książę Persji – podobnie jak Rayman – składa się z kilku części. Jego ciało zostało podzielone na tułowie, miednicę, nogi, piszczele, kolana, przedramiona oraz ręce.

Jednak to nie koniec porównań – świat przedstawiony w grze ma przypominać ten, który widzieliśmy we wspominanych przygodach Raymana. Elementy 3D będą bezproblemowo integrować się w środowisku 2D.  

Co sądzicie o takiej koncepcji? 

Tagi: plotka prince of persia Rayman Legends Ubisoft