Patryk Jankowski Patryk Jankowski 28.03.2014 14:34
World of Tanks - aktualizacja 9.0 wprowadzi nowe pojazdy i bitwy historyczne
847V

World of Tanks - aktualizacja 9.0 wprowadzi nowe pojazdy i bitwy historyczne

Nadchodzi aktualizacja o numerze 9.0 do gry World of Tanks. Twórcy obiecują wprowadzenie do gry pierwsze osiem maszyn w jakość HD. Ponadto otrzymamy możliwość rozegrania długo oczekiwanych bitew historycznych takich jak Kursk czy Ardeny.

Firma Wargaming.net prowadzi intensywne testy aktualizacji 9.0 do gry World of Tanks: Xbox 360 Edition. Wraz z aktualizacją gracze otrzymają pierwsze osiem modeli maszyn zaprojektowanych w jakość High Definition. Na pierwszy ogień idą takie stalowe giganty jak T-34, Tygrys, M4-Sherman, M18 Hellcat, M103, Tortoise, Maus i legendarna Pantera. Nowe czołgi zostały nakreślone od podstaw - okraszone są nową grafiką i mnogością detali.

Autorzy gry dopracowali również pewien system graficzny, tak zwany ''physically based shading'', który to pozwala na realistyczne oddanie wyglądu różnych materiałów. Dzięki adaptacji tego rozwiązania, wirtualne maszyny nabrały rzeczywistej masy i autentycznych kształtów. Technologia została zastosowana na wspomnianych ośmiu maszynach w jakości HD, jak również około stu pięćdziesięciu pozostałych czołgach.

Drugą nowością, jaką przynosi ze sobą aktualizacja 9.0, są wspomniane Bitwy historyczne. Po wybraniu tego trybu rozgrywki będziemy mogli rozegrać jeden z kilku zdefiniowanych przez producenta scenariuszy gry. Co ciekawe, tym razem do walki staną na przeciwko siebie jedynie pojazdy z historycznym uzbrojeniem. 

World of Tanks: Xbox 360 Edition jest grą opartą o model biznesowy free-to-play, która dostępna jest na konsole Microsoftu od pewnego czasu. Aktualizacja 9.0 jest kolejną w tym roku, którą przygotowali autorzy gry, czyli studio Wargaming.net. Jak się zapatrujecie na zmiany, które wprowadza? 

 

Tagi: