Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 22.03.2014 12:16
Adwersarze Batmana na nowych screenach
1194V

Adwersarze Batmana na nowych screenach

Choć znamy ich bardzo dobrze, Rocksteady robi co może, żeby nas w tym roku zachwycić next-genowym Batmanem i antagonistami odgrywającymi bardzo ważną rolę w całej serii. Przyjrzycie się Pingwinowi, Dwóm Twarzom i Człowiekowi Zagadce.

Odpowiadający za stronę artystyczną Batmana David Hego przyznaje, że dużym wyzwaniem dla studia przy każdej odsłonie Nietoperza jest odświeżenie znanych nam doskonale postaci, kiedy spotykamy je po raz trzeci.

Przy projektowaniu bohaterów trzeba było uwzględnić zmianę pory roku. Ostatni Batman rozgrywał się w okolicach świąt Bożego Narodzenia, natomiast teraz akcja będzie miała miejsce w Halloween.

O ile Pingwin i Dwie Twarze są nam dobrze znani z poprzednich części, tak Człowiek Zagadka dotychczas pojawiał się raczej tylko w krótkich epizodach. Rocksteady chce tchnąć w niego jak najwięcej naturalności, a jego projekt przypadł im do gustu:

Jeśli pracujesz po godzinach, to prawdopodobnie zaczynasz pracę w bluzie i reszcie ubrań, ale później pewnie ją ściągasz, rozpinasz koszulę, rozwiązujesz krawat albo robisz sobie kawę.

Podobają nam się jego koszule ze znakami zapytania, durne gogle i przetłuszczone włosy.

Jak wam się podobają tacy adwersarze?

Tagi: