Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2014 17:13
Każda przygoda wymaga odpowiedniej drużyny - trailer oraz data premiery LEGO The Hobbit
729V

Każda przygoda wymaga odpowiedniej drużyny - trailer oraz data premiery LEGO The Hobbit

W Siecie zadebiutował najnowszy zwiastun LEGO The Hobbit, który pokazuje, że wyjątkowa drużyna może przenieść nawet największą górę. Filmik jest stylizowany na wyśmienity film Ocean's Eleven. Poznaliśmy również dokładną datę premiery, a produkcja zostanie wydana i zarazem zlokalizowana przez Cenegę!  

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w naszym kraju, z przyjemnością poinformowała, że kolejna gra na postawie filmów Petera Jacksona zadebiutuje w naszym kraju.

Tytuł trafi na półki sklepowe 11 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru na PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xboksie 360. Za przygotowanie lokalizacji odpowiada QLOC S.A. 

„Z radością przyjęliśmy możliwość przedstawienia w postaci LEGO bohaterów i miejsc ze Śródziemia Petera Jacksona”, powiedział Tom Stone, dyrektor naczelny TT Games. „Nasze familijne podejście do tych ekscytujących przygód zapewni rodzicom i dzieciom wspólną zabawę i wiele radości przy budowaniu i badaniu Śródziemia LEGO.”

A teraz możemy Was zaprosić na niezwykły trailer - humoru tutaj nie brakuje! 

Tagi: lego the hobbit trailer Traveller's Tales Warner Bros. zwiastun