Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.03.2014 11:26
Wszystko co wiemy o Destiny w jednym filmie - beta testerzy mogą stać się częścią gry
814V

Wszystko co wiemy o Destiny w jednym filmie - beta testerzy mogą stać się częścią gry

Na Youtube ukazał się film, na którym właściciel kanału Destiny Updates omawia wszystkie zebrane do tej pory informacje. Ponad to powody do radości będą mieli gracze zainteresowani fazą testową tej produkcji.

Całość trwa ponad 40 minut, jednak jeśli jesteście bardzo zainteresowani grą i ominęły was niektóre aktualności możecie w jednym miejscu dowiedzieć się każdego szczegółu. Tutaj znajdziecie również nasze newsy dotyczące Destiny.

Dodatkowo twórcy wypowiedzieli się dziś, odnośnie grafiki i osób, które będą testować najnowsze dzieło w fazie beta.

W kwestii doznań wizualnych, jakie zostaną nam zaserwowane w finalnej wersji produktu powiedziano tylko:

To co już widzieliście nie jest jeszcze ostateczną formą.

Jeśli chodzi o testerów sprawa wygląda bardzo obiecująco, grając w Destiny będziemy mieli szansę na dosłowne zaistnienie w historii opowiedzianej w trybie fabularnym.

Damy Wam więcej niż tylko możliwość udostępniania waszych wojennych zmagań, niektórzy z Was zostaną nawet wybrani by odegrać pewną rolę w naszej opowieści. To będą wspaniałe chwile, tak samo dla nas jak i dla Was.

Przed zakończeniem cotygodniowego update'u przedstawiciel Bungie stwierdził, że firma ma: "plany związane z planami w ramach pewnych planów". Cokolwiek to znaczy, brzmi bardzo intrygująco.

Społecznościowe ambicje producentów są ogromne, a ich rozwój jest zdumiewający. Najważniejszym elementem gry są ludzie, którzy będą uczestniczyć w zabawie - na sam koniec autor napisał:

Mimo wszystko Destiny jest stworzone po to aby się nim dzielić

Tagi: Activision Bungie destiny