Prezes Atlusa wypowiada się o przyszłości firmy

Gry
465V
Prezes Atlusa wypowiada się o przyszłości firmy
Bartosz Dawidowski | 04.09.2010, 16:42

Wieści o utraceniu autonomicznego statusu przez Atlusa zmartwiły spore grono miłośników japońskich RPG. Co dalej będzie firmą, która stworzyła wspaniałą serię Shin Megami Tensei?

Wieści o utraceniu autonomicznego statusu przez Atlusa zmartwiły spore grono miłośników japońskich RPG. Co dalej będzie firmą, która stworzyła wspaniałą serię Shin Megami Tensei?xxxxx
 


Z przyjemnością informuję, że z Atlusem będzie dobrze. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Shinichiego Suzuki, który zabrał głos na oficjalnym forum Atlus USA. Oto tłumaczenie jego słów z języka angielskiego:

"Najdrożsi fani Atlusa,

Ostatnie wieści z Japonii, o tym, że Index Holdings, właściciel Atlus Co. Ltd. (oraz Atlus USA), będzie niedługo stapiał markę Atlusa z firmą Index wywołały niepokój, co do przyszłości Atlusa i naszych gier. Chcemy zapewnić naszych fanów i partnerów biznesowych, że nasza firma pozostaje w pełnej gotowości do pracy i nadal będzie kontynuować wspieranie naszej ukochanej społeczności najlepszymi grami, jakie są tylko możliwe.

Złączenie Atlus z Index pozwoli nam na osiągnięcie lepszej współpracy w ramach grupy Index Holdings i wzmocni jeszcze bardziej fundamenty Atlusa, te japońskie, jak i te ze Stanów Zjednoczonych.

Shinichi Suzuki
Prezes/CEO Atlus USA"


I za to właśnie lubię Atlusa - firma naprawdę ceni sobie społeczność graczy i często wykonuje takie gesty. Tutaj wypowiedziała się na oficjalnym forum firmy najważniejsza osoba w amerykańskim oddziale Atlusa. Świetne posunięcie, które - muszę powiedzieć - uspokoiło mnie, co do przyszłości tego dewelopera i wydawcy. A Was?

Przy okazji zachęcam do sprawdzenia pierwszego, dziwacznego trailera Catherine, która będzie uwodzić japońskich graczy jeszcze w tym roku. 

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper