Gran Turismo 5 z opcją instalacji na HDD

Gry
1429V
Gran Turismo 5 z opcją instalacji na HDD
Bartosz Dawidowski | 28.08.2010, 22:16

Na Gran Turismo 5 musimy jeszcze trochę poczekać (na szczęście znana jest już europejska data premiery). W najbliższych tygodniach na światło dzienne będą wychodzić zapewne różne nowe informacje. Oto jedna z nich.

Na Gran Turismo 5 musimy jeszcze trochę poczekać (na szczęście znana jest już europejska data premiery). W najbliższych tygodniach na światło dzienne będą wychodzić zapewne różne nowe informacje. Oto jedna z nich.xxxxx


Gran Turismo 5 ma wbudowaną możliwość pełnego zainstalowania na twardym dysku. By od razu bawić się przy nowej ścigałce od Polyphony będziemy musieli przeznaczyć zaledwie 256 MB HDD, jednakże, gdy zachce się nam wykonać rzeczone całkowite przerzucenie danych na twardziela, trzeba już liczyć się ze skonsumowaniem 10 GB. Tyle miejsca należy przeznaczyć na dysku twardym PS3, w przypadku, gdy zdecydujemy się na instalację GT5.

Kazunori Yamauchi wyjaśnił dziś na swoim Twitterze, że tylko taka instalacja pozwoli na "płynne doświadczenie gry". Twórca z Polyphony nie wyjaśnił, co przez to dokładnie rozumie. Zapewne chodzi tutaj o szybsze wczytywanie kolejnych tras do RAM-u konsoli, kiedy dane znajdują się na dysku twardym. Cóż, szykujcie się na wygospodarowanie przynajmniej 10 GB tylko na potrzeby GT5.


 

Źródło: własne

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper