SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2013 18:32
Nowy trailer i data premiery Titanfall - będzie też duża edycja kolekcjonerska
1053V

Nowy trailer i data premiery Titanfall - będzie też duża edycja kolekcjonerska

Wczoraj przedstawiciele Respawn Entertainment zapowiedzieli, że dzisiejszego pięknego dnia ogłoszą interesujące wiadomości dla zainteresowanych Titanfall. Teraz możemy  już oficjalnie opublikować datę premiery gry oraz edycję kolekcjonerską dla wszystkich sympatyków ogromnych robotów!

Titanfall zadebiutuje na aktualnej i nadchodzącej generacji sprzętów od Microsoftu dokładnie 11 marca w Ameryce Północnej, a zaledwie trzy dni później w Europie. Będzie to na pewno wyśmienity dzień dla sympatyków szybkich i widowiskowych pojedynków… W których ogromnych robotów nie zabraknie!

Oczywiście twórcy jak i wydawca nie mogli zapomnieć o fanach dużych zabawek – Titanfall dostanie 18 calowego robota, która będzie podświetlany LED-ami! Dodatkowo w edycji kolekcjonerskiej pojawi się 190 stronicowy artbook oraz prawdziwej wielkości plakat! Za taki zestaw przyjdzie zainteresowanym zapłacić 249,99 dolarów.

Jeśli dobrze liczę, to figurka będzie miała ponad 45 centymetrów, do tego ogromny plakat, czyli drobiazgi dla prawdziwych sympatyków dużych mechów.

 

Aktualizacja:

Właśnie pojawił się najnowszy trailer! Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Tagi: data premiery edycja kolekcjonerska titanfall xbox 360 xbox one