Wytrzymałość i zmęczenie w FIFA 11

Gry
1631V
Wytrzymałość i zmęczenie w FIFA 11
Bartosz Dawidowski | 27.08.2010, 00:11

Widzieliśmy już filmik o zachowaniu bramkarzy w FIFA 11. Teraz czas na wyjaśnienie funkcjonowania mechaniki wytrzymałości i zmęczenia wirtualnych piłkarzy.

Widzieliśmy już filmik o zachowaniu bramkarzy w FIFA 11. Teraz czas na wyjaśnienie funkcjonowania mechaniki wytrzymałości i zmęczenia wirtualnych piłkarzy.xxxxx


„Stamina” (wytrzymałość) określa, jak długo nasz zawodnik może biec z najwyższą prędkością. Współczynnik ten decyduje również o tempie odzyskiwania siły przez naszego "chopka". Zmęczenie to druga statystyka, która decyduje o zachowaniu piłkarza na wirtualnym boisku. W drugiej części pokazu, który możecie ujrzeć poniżej, wszyscy zawodnicy mają ustawione identyczne atrybuty (również wytrzymałość), pomimo tego gracze na dole biegną zdecydowanie szybciej. Tak działa na zawodników zmęczenie.

Nie sądzę, by ten pokaz rozwiewał wątpliwości miłośników wirtualnej piłki nożnej, co do zachowania piłkarzy w FIFA 11. Na szczęście Koso osobiście przetestował najnowszą odsłonę serii od EA podczas gamescomu w Kolonii. Jego wyczerpującą relację znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme (w kioskach 1 września).


 

Źródło: własne

Komentarze (176)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper