Będzie demo Force Unleashed II

Gry
867V
Będzie demo Force Unleashed II
Bartosz Dawidowski | 21.08.2010, 21:30

Są tytuły, które bardzo potrzebują wersji demonstracyjnych. Z pewnością jednym z nich jest The Force Unleashed II. W końcu pierwsza część nie zachwyciła zbyt wielu graczy.

Są tytuły, które bardzo potrzebują wersji demonstracyjnych. Z pewnością jednym z nich jest The Force Unleashed II. W końcu pierwsza część nie zachwyciła zbyt wielu graczy.xxxxx


Kolejna dobra wiadomość dzisiejszego dnia: bedzie demo Star Wars: The Force Unleashed II. Jeden z pracowników LucasArts udzielił wywiadu podczas gamescomu dla serwisu Joystiq, w którym potwierdził, że dostaniemy wersję demonstracyjną nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen

Niestety nie została jeszcze podana data premiery rzeczonego dema. Wiadomo tylko tyle, że gracze powinni otrzymać mniej więcej ten sam kawałek gameplayu, który był prezentowany na targach w Kolonii.

Demko pojawi się w dystrybucji zapewne gdzieś na początku października. Pełna wersja Force Unleashed II wychodzi 29 października na PS3 i X360, Wii i DS-a. Przypomnę przy okazji, że wersja na PSP została skreślona z list wydawniczych.


 

Źródło: własne

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper