CDP RED i Media Molecule szykują się do ważnych zapowiedzi

Do rozpoczęcia gamescom 2013 pozostał jeszcze tydzień, ale studia deweloperskie i wydawcy zaczynają już teraz prześcigać się w ujawnianiu ważnych informacji. Dzisiaj i jutro możemy liczyć na ważne ogłoszenia ze strony CDP RED i Media Molecule.
Polskie studio umieściło na swojej oficjalnej stronie licznik, który zatrzyma się jutro. Czeka więc na nas zapewne jakieś ważne ogłoszenie (dodajmy, że na pewno nie chodzi o DLC, bo twórcy podkreślali ostatnio, że nie będą wypuszczać płatnych dodatków) Wiemy, że ekipa twórców Wiedźmina pojawi się na targach gamescom 2013. W Kolonii zobaczyć będzie można trzeciego Wiedźmina oraz Cyberpunk 2077.
Pisałem we wstępie o Media Molecule. Okazuje się, że jeszcze dzisiaj w Sieci wyląduje ważne ogłoszenie dotyczące serii LittleBigPlanet. Informacja na ten temat pojawiła się na oficjalnym koncie Twitter dewelopera. Czyżby już na gamescom miały pojawić się pierwsze materiały z LittleBigPlanet 3? Liczymy na taki obrót spraw.
Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Wiedźmin 3: Dziki Gon.