Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2013 21:41
W Rayman Legends nie będziemy się nudzić!
1093V

W Rayman Legends nie będziemy się nudzić!

Już 30 sierpnia wszyscy fani Raymana będą mogli rozkoszować się najnowszą odsłoną tej wyjątkowej produkcji! A dzisiejszego dnia twórcy poinformowali, że w Rayman Legends pojawi się 40 poziomów z Rayman Origins. Fani sympatycznego ludzika mogą otwierać szampana!

Michel Ancel, główny projektant gry, zapowiedział, że dodatkowe poziomy będą dostępne od samego początku dla wszystkich graczy. Warto wspomnieć, że niektóre etapy zostały odpicowane graficznie, aby za bardzo nie różniły się od swoich nowszych kolegów.

Gdyby ktoś pomimo powyższych informacji chciał marudzić dodatkowo w grze pojawi się intrygująca mini gra o nazwie Kung Foot. Ten mały smaczek ma przypominać piłkę nożną – bohaterowie będą kopać piłkę, skakać, uderzać oraz oczywiście bronić swoich bramek. Głównym aspektem tej produkcji ma być tryb lokalny dla czterech (PS3, PSV, X360) lub pięciu graczy (Wii U).

Trzeba przyznać, że twórcy szaleją – oczywiście już teraz pojawiły się głosy, że przez wrzucanie starych plansz oraz tworzenie mini gier może ucierpieć podstawowa rozgrywka… Ja jednak jestem pewien, że Ubisoft Montpellier nas nie zawiedzie. Nadal zagrywam się w odsłonę z 2011 roku, którą w zeszłym miesiącu, dzięki usłudze PlayStation Plus, zostali obdarowani posiadacze PlayStation Vita.

Tagi: